+905415897785 yamanlar@yamanlar.net

Opencart Alışveriş Sistemi

Her ortamda en kullanışlı çözüm

Opencart alışveriş sistemi ile hem bir web sitesine sahip oluyorsunuz hem de cep telefonundan tabletlere, bilgisayardan sosyal medyaya kadar her alanda kullanılabilen özellikleri ile çok kapsamlı bir sisteme sahip oluyorsunuz

Çeşitli entegrasyon çözümleri de sunan OpenCart sistemi aslında ücretsiz bir paket. Fakat bir çok özelliğin ayrıca satın alınması ve/veya profesyonellerce ayarlarının yapılması (konfigürasyon) gerekmekte.

Bu komplike yapıyı tüm özellikleri ile kullanabilmek için sizlere harika bir çözüm paketi sunuyoruz.

Sağladığımız Komple Çözümler

Vergi levhası olan bir işletme (şahıs işletmesi ve şirket) olmanız şartıyla sizlere kredi kartı ile ödeme altyapısından sms mesajlarına, müşteri mesajlaşma paketinden (online chat) web sitesine, instagram ve facebook hesaplarınızın açılması ve yönetiminden müşteri ilişkileri için CRM paketlerine kadar her şeyi sağlıyoruz.

Video Düzenleme ve Her Türlü Reklam Çözümü

Ek olarak reklam ve görsel tasarımlarınızdan video prodüksyon işlerine (reklam çekimleri, düzenlenmesi, ürün çekimleri ve video görselleştirme hizmetlerinin sağlanması gibi) her türlü reklam ve tanıtım işlerinizi de komple çözümlerimize dahil ediyoruz.

Bizi aramanız yeterli

Tüm bu hizmetleri tek bir paket olarak edinmek veya içlerinden ihtiyacınız olan hizmetleri seçerek kendinize özel bir paket talep etmek üzere müşterilerimize özel çözümlerimizi öğrenmek ve tanışmak için bizi aramanız yeterli.

İletişim bilgilerimiz sayfanın en üst kısmında bulunmaktadır, bize ulaşın kısmındaki telefon numarasından saat 21:00 e kadar doğrudan arayabilirsiniz.