+905415897785 yamanlar@yamanlar.net

Kartvizit Tasarımı

En Kolay Tanıtım Yolu

Bilindiği üzere kartvizit kullanımı son derece yaygındır ve neredeyse herkesin kendisini tanıtmak için bir kartviziti bulunmaktadır.

Her an yanımızda olabilen ve kendimizi tanıtmak açısından tüm bilgilerimizi içerdiğinden en ideal yol olan kartvizitlerin bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Bu nedenle sizlere özel olarak tasarlanacak bir kartvizitin sizler için büyük avantaj sağlayabileceğini ve kurumsal kimliğinizin ayrılmaz bir parçası olacağını söyleyebiliriz.

Ne tür kartvizitler sunuyoruz

Kartvizitler için yüzlerce alternatif olduğunu değerlendirmek gerektiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Biz özellikle 6 farklı modeli ve bu modellerin farklı basım şekillerini kullanmaktayız.

En çok tercih edilen ve en ideal fiyatlı ürünümüz kabartma laklı kartvizitler.

Logonun ve/veya istenilen yazının elle hissedilebilecek şekilde kabartmalı yapıldığı basım şeklinde ister tek yüz ister çift yüz baskı ile hem standart kartvizit görüntüsünü hem de kabartmanın verdiği görsel ve dokunsal avantajı kullanabiliyorsunuz.

Kartvizitte Karekod Devri

Tüm kartvizit üretimlerimizde ücretsiz olarak karekod hizmeti veriyoruz. Genellikle gördüğümüz karekodlu kartvizitlerde açılan bir web sitesi üzerinden vcard şeklinde indirilip telefona yüklenmesi gerekirken bizim hazırladığımız sistemde karekod okutulduğu anda kaydedilebilir kişi olarak ekranda görülmektedir ve sadece kaydet tuşuna basarak kaydedilebilmektedir.

Bu sayede o an internet bağlantısına ihtiyaç duyulmadan kişi kaydetme işlemi tamamlanmaktadır.

Ek olarak, sizin kartvizitinizde belirtitğiniz şekilde kaydedilmiş olmanız sağlanmakta ve farklı kayıt seçenekleri ortadan kalkmaktadır. Özellikle bulunabilirlik bağlamında büyük kolaylık sağlayan bu yöntemle işletmenizin ismi, sizin isminiz veya web sitenizin bir kaç harfi yazıldığında kolaylıkla bilgilerinize ulaşılabilmektedir.

Her Renk Her Resim Pırıl Pırıl

Hem renklerin canlılığı ve güzelliği hem de basım kalitesinin yüklekliği ile ürettiğimiz kartvizitlerde olabilecek en iyi sonuçları hedefliyoruz.

Bu nedenle üretim süreçlerimiz tüm kontrollerden geçmekte, elde edilen ürünün hiç bir konuda bir problem veya kusur taşımamasına önem verilmektedir.

Fire oranımız %0,5 civarındadır. (Yani 1000 kartvizit basımında en fazla 5 adet problemli ürün elde edilmektedir bunun nedeni de genellikle basım başı veya sonu ortaya çıkan doğal sorunlardır)